روش نصب دستگاه تصفیه آب

چنانچه به همکاران بخش نصب بازرگانی حاجی باشی ( جوی واتر – جوی مارکت ) دسترسی ندارید ، می توانید به راحتی با دستورالعمل زیر دستگاه خود را نصب کنید.

از آنجائی که گارانتی دستگاه های تصفیه آب شرکت جوی واتر بصورت آنلاین فعال می گردد و شماره سفارشتون ( دیجی کالا / وبسایت جوی مارکت و … ) با شماره گارانتی شما همخوان است ، پس دوره گارانتی زمانی دستگاه شما ، از لحظه ای که دستگاه به دستتون رسیده فعال شده.
ما همچنان کارت گارانتی فیزیکی در جعبه دستگاه قرار می دهیم . اما هدف از گارانتی آنلاین این است که اگر کارت را گم کردید و یا مخدوش یا خیس شد ، برای گارانتی به مشکل نخورید . چون شماره سفارش شما با همه اطلاعات خریدتون ، در پنل کاربری شما ثبت شده و نزد ما محفوظ است.

اما حتما حتما رعایت تمامی موارد زیر برای نصب اصالی دستگاه شما مهم است ، چرا که اگر روزی نیاز به استفاده از خدمات گارانتی پیدا کنید ، و مشخص شود مشکل پیش آمده از رعایت نکردن اصول نصب بوجود آمده ، گارانتی مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به شما نخواهد داشت.

اگر خودتون قصد نصب دستگاه را دارید ، حتماً مطمئن بشید که دانش کافی برای این کار را داشته باشید .

ورودی آب را از شیر پیسوار زیر سینک به وسیله شیر ورودی و سه راهی که در پک همراه دستگاه ارائه شده بگیرید و به حوزینگ اول « شیشه ای » متصل کنید .
برای مخزن از سه راهی دارای در پوش بالای دستگاه خروجی بگیرید .
آخرین مرحله به شیر مصرف روی سینک متصل می شود .
خروجی فاضلاب هم از کپسول کوچک زیر فیلتر ممبران بگیرید .

به یا داشته باشید که تنها و تنها فیلتر ممبران بصورت جداگانه از دستگاه ارائه می شود و در کارتن دستگاه تون قرار دارد که باید بدرستی آن را وارد محفظه مخصوص خودش کنید.

اگر احیانا در جعبه دستگاه شما فیلتر هایی غیر از فیلتر ممبران موجود بود ، به این معنیست که یک دست فیلتر برای تعویض دوره ی بعدی ( حدود 3 تا 6 ماه ) از بازرگانی حاجی باشی به عنوان هدیه دریافت کرده اید و نیاز نیست آن ها را باز کرده و در دستگاه قرار دهید ، چرا که در خود دستگاه همه فیلتر ها ( غیر از ممبران ) جهت استارت دستگاه تعبیه شده است .

مهمترین موضوع در هنگام نصب و راه اندازی و البته تعویض فیلتر های دوره ای ، تخلیه آب سیاه از فیلتر دوم هست که به هیچ عنوان نباید این آب که حاوی ذرات زغال هست ، وارد ممبران شود .

برای تخلیه آب سیاه باید ، محفظه فیلتر شماره ۳ ( سفید سمت چپ پایین ) را باز کنید و سپس شیر ورودی دستگاه را باز کنید و دستگاه را به برق بزنید . بلافاصله یک ظرف شفاف مثل پارچ شیشه ای در زیر کلگی محفظه باز شده قرار بدید تا حدود ۶ لیتر آب سیاه خارج شود . بعد از شفاف شدن آب ، و ودی را ببندید و دستگاه را خاموش کنید ، سپس محفظه را سر جای خود دوباره بپیچانید و با آچار کمی محکم کنید و دستگاه را مجدداً استارت کنید و از نوشیدن آب تصفیه شده لذت ببرید .
فراموش نکنید که فیلتر ممبران را حتما بدرستی درون حوزینگ مخصوص ممبران که بالای دستگاه قرار دارد نصب کنید. ( واشر سیار رنگ بزرگ دور ممبران به سمت درب محفظه باشد و مطمئن شوید که ممبران کامل به داخل فشار دادید و درب محفظه بصورت کامل بسته شده است ).

برای رسیدن به کیفیت مطلوب معمولا باید دو بار مخزن تخلیه شود. برای این کار دو بار به مدت هر بار ۱ ساعت منتظر بمانید تا مخزن پر شود ، سپس با باز کردن شیر روی سینک اجازه دهید مخزن کاملا تخلیه شود . « نشانه تخلیه شدن مخزن این است که آب روی سینک بدون فشار و خیلی باریک در حد قطره ای از شیر روی سینک خارج می شود ».
بار سوم که مخزن پر شد ، آب خروجی آماده نوشیدن است.

زمانی که مخزن پر می شود ، دستگاه بصورت اتوماتیک خاموش می گردد.

هر گونه سوالی هم بود لطفاً فقط با ارسال متن و تصویر از طریق « واتساپ 09127504005 » از کارشناسان ما پشتیبانی بگیرید و تا جای ممکن از برقراری تماس های صوتی و ارسال وُیس خود داری کنید تا تمامی مکاتبات بصورت مستند قابل مشاهده باشد.