جوی وِست در یک نگاه

جوی مارکت نام برند تجاری فروشگاه وابسته به بازرگانی جوی واتر است .این شرکت بازرگانی در سال 1388 با شماره 9504 تحت عنوان حقوقی شرکت پگاه آفرینان آتی نگر با اعلام در روزنامه کثیر الانتشار رسمی قوه قضائیه به شماره 3755896809 به ثبت رسیده است .

فعالیت این شرکت در زمینه تجارت ، واردات و صادرات کالاهای مجاز بازرگانی ، احداث پروژه های ساختمانی ، اخذ و اعطای نمایندگی های حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و تجارت الکترونیک می باشد .

یکی از زیر مجموعه های جوی مارکت ، فعالیت در زمینه سرمایه گذاری در پروژه های تجاری و عمرانی تحت بستر اپلیکیشن اینوست با نام جوی وست / joyvest  است .

در حقیقت جوی وست ، بستری است امن برای افرادی که به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن و معتبر در پروژه های تجاری واقعی ( غیر صوری ) ، برای کارکرد حلال به جهت افزایش سرمایه اولیه خود و مقابله با رسوب سرمایه ناشی از تورم بازار هستند .

کارشناسان ما پروژه های تجاری واقعی و سود آور را از سراسر تجارت این کمپانی جمع آوری و چنانچه برای پروژه ای نیاز به سرمایه اولیه بود ، آن را در جوی وست تحت عنوان یک پروژه اشتراکی ثبت می کنند .

سرمایه گذاران ( مانند شما ) با مشاهده توضیحات هر پروژه ، مدت زمان انجام پروژه و البته سود محاسبه شده حاصل از انجام پروژه ، اقدام به سرمایه گذاری در آن پروژه می کنند .

برای مثال : پروژه ای تحت عنوان تهیه و ارسال یک کانتینر مواد بهداشتی به کشور ترکیه در برنامه تعریف می گردد که شامل اطلاعات زیر است :

1- مبلغ کل مورد نیاز برای انجام پروژه

2- مدت زمان پروژه

3 – سود سرمایه گذاری

فرضاً اگر شما تمایل داشته باشید در این پروژه سرمایه گذاری کنید ، مبلغ مورد نظر خود برای شرکت در این پروژه را ( با توجه به حداقل و حداکثر مبلغ مجاز برای شرکت در آن پروژه ) توسط بخش افزایش سرمایه برنامه ، شارژ کرده و وارد پروژه می شوید .

بدین ترتیب شما به جمع سرمایه گذاران آن پروژه می پیوندید .سود هر پروژه بصورت روز شمار و با توجه به درصد سود مشخص شده برای هر ماه ، در ساعت 24 هر شب به کیف پول شما در برنامه واریز می گردد .

موجودی کیف پول شما در هر لحظه قابل برداشت است ، به این صورت که شما می توانید درخواست تسویه حساب مبلغ مورد نظر از کیف پول خود را صادر نمائید .

ما هر روز در 10 نوبت این مبالغ درخواستی سرمایه گذاران را به حساب بانکی آن ها واریز می نمائیم .چنانچه تمایل به پایان سرمایه گذاری در یک پروژه را داشتید ، براحتی با ثبت در خواست تسویه حساب و واریز اصل مبلغ سرمایه پروژه مورد نظر به کیف پول خود ، می توانید سرمایه خود را به حساب باکی تان منتقل نمائید .

توجه داشته باشید که درخواست های لغو سرمایه گذاری ممکن است 3 تا 10 روز زمان ببر تا به کیف پول شما منتقل گردد .

در پایان حتماً به این نکته توجه بفرمائید که در پروژه های سرمایه گذاری خارج از جوی وست ، امکان دارد به دلیل شرایط بازار و مسائلی از این دست ، شما متضرر شوید ، اما در جوی وست شما به هیچ عنوان در ضرر های احتمالی شریک نیستید.

به امید ایرانی بهتر و برکت بیشتر

محمد تقی حاجی باشی

رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی پگاه آفرینان آتی نگر – اینوست جوی مارکت (جوی وست)

راه های تماس با ما

آدرس : قم – خیابان سلامت – مابین کوچه ۱۷ و ۱۹ – پلاک ۱۸۷

کدپستی : 3718815628

تلفن دفتر قم : 02591014005

تلفن دفتر تهران : 02128424648

جوی مارکت تخفیف بیشتر نیاز دارید ؟
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها