ویژگی های دستگاه تصفیه آب مفید
 • چرا باید از دستگاه تصفیه آب جوی واتر استفاده کنیم ؟

  بسیاری از افرادی که تصمیم دارند تا از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنند، برای انتخاب و خرید این دستگاه ها دچار سردرگمی می شوند. با یک جستجو و یا پرس و جوی ساده، انبوهی از انواع مختلف دستگاه و در مارک های مختلف پیش روی مشتری قرار گرفته و به وی پیشنهاد می شود.

  شاید یکی از مهمترین سوالاتی که مشتریان از خود می پرسند، این است که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی کدامست؟ ما در این مقاله راهنمای کامل انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

  دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد چه ویژگی هایی دارد ؟

  گواهینامه ها و استاندارد های بین المللی

  یکی از بهترین و مطمئن ترین راههای اجتناب از خرید یک آب تصفیه کن غیر بهداشتی و نامناسب ، توجه به این موضوع است که آیا دستگاه ، گواهینامه ها و استانداردهای معتبر بین المللی را دارد یا خیر؟ اگر به کیفیت و سلامتی یک دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت می دهید پس به دنبال علامت های استاندارد نظیر : NSF ، WQA روی برچسب ها و توضیحات روی بسته بندی فیلترهای دستگاه باشید. این گواهینامه ها ادعای کارخانه های سازنده را مبنی بر کارایی ، استاندارد بودن و بهداشتی بودن دستگاه ، تایید می کنند.

  اگر تولید کننده در مورد کیفیت و بهداشت محصول خود مطمئن باشد ، بنابراین می بایست تست های لازم را در این خصوص انجام داده باشد و گواهینامه های مربوطه را اخذ کرده باشد.

  چنانچه دستگاهی این تاییدیه های بین المللی را داشته باشد ، در این صورت با خیال راحت ، نسبت به خرید آن اقدام کنید. مواظب باشید که فریب فروشنده هایی را نخورید که بر استاندارد فیلترها و کارتریجها تاکید می کنند و فکر شما را از استاندارد بودن خود دستگاه منحرف می کنند.

  یادتان باشد علامت های استاندارد را باید روی بسته بندی دستگاه نیز مشاهده کنید.

  دستگاه های تصفیه آب خانگی جوی واتر ، بهداشتی و استاندارد

  دستگاه های تصفیه آب خانگی joywater تایوان بازرگانی جوی واتر ( حاجی باشی ) در شرایطی کاملا بهداشتی تولید می شوند. این دستگاهها دارای تاییدیه های استاندارد NFS (استاندارد کیفیت جهانی آب) ، استاندارد CE اروپا برای قطعات برقی، استاندارد TAF ، استاندارد CNAB، استاندارد UKAS، استاندارد SGS بوده و تحت نظارت دستگاه های قانونی و بازرسان ویژه وارد کشور شده است .

  اینها همه نشانه های کیفیت و استاندارد دستگاه تصفیه آب خانگی جوی واتر است.